תקנון

1 תנאים כלליים

1.1 תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר, מטעמי נוחות בלבד, והם מתייחסים לגברים ולנשים כאחת.1.2  האתר שייך לקוקולה להלן החברה ומשמש כקטלוג וירטואלי לקניות של מגוון המוצרים המשווקים ע"י החברה.1.3  הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שיעשה על ידך באתר ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין החברה. מומלץ לקרוא את תנאי השימוש בעיון ובקפידה, שכן גלישה באתר מהווה את הסכמתך ואישורך לאמור בתנאי שימוש אלה.1.4  אם אינך מסכים לתנאי השימוש, כולם או חלקם, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.1.5  החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש, מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש. תנאים אלו יחייבו מרגע פרסומם באתר.1.6  כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, סימני מסחר, סימני לוגו, הנם בבעלותה הבלעדית של החברה. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר, אלא אם כן ניתנה מאיתנו הסכמה בכתב ומראש.

2  הזמנת מוצרים

2.1 לאחר סקירת המוצרים באתר, תוכל לקבל פרטים נוספים אודות המוצר המבוקש באמצעות לחיצה על תמונת המוצר, בדף שיוצג יופיעו לפניכם כל המידע והנתונים של המוצר.התמונות הן להמחשה בלבד.2.2  על מנת לבצע הזמנה עליך לבחור את המוצר/ים הרצוי/ים ולהוסיפם לעגלת הקניות באמצעות כפתור "הוסף לעגלה". אחרי כל הוספה תוכל לראות פירוט של המוצרים שנבחרו, בעגלת הקניות. ניתן להוסיף או להסיר מוצרים מהעגלה. עם סיום בחירת המוצרים עליך להשלים את ההזמנה, כמפורט להלן.2.3  הזמנה באתר: על מנת להשלים את ההזמנה באתר עליך למלא את פרטיך האישיים בעמוד הקופה  ולסיים את תהליך ההזמנה. בתום ביצוע ההזמנה תקבל דואר אלקטרוני המאשר שהזמנתך נקלטה.2.4  כל מוצרינו מיוצרים לפי הזמנה. זמן אספקת המוצר 14 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה.

3  שמירה על סודיות המידע

3.1 לצורך הזמנת מוצרים הנך מתבקש לספק פרטים אישיים באתר, כולל פרטי כרטיס אשראי .אנו מתחייבים שלא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאתך אלא אם כן הדבר נדרש עפ"י דין, או כדי למנוע שימוש לרעה. השימוש במידע יעשה אך ורק למטרת ביצוע ההזמנה3.2 האתר מאובטח ברמת הצפנה גבוהה ובתקן SSL בכדי להבטיח את חסיון הפרטים והמידע באופן המירבי.3.3 לידיעת המשתמשים: הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר.

4 תנאי הזמנה

4.1 הזמנת מוצרים רשאי לבצע כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המוכרות בישראל.4.2  על מנת שנוכל לספק את המוצרים שהזמנת, הזמנתך צריכה להתקבל במחשבינו באופן תקין, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים. סיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת ההזמנה. במקרה שתתקל בתקלה או בהודעת שגיאה בעת ביצוע ההזמנה, אנא צור איתנו קשר.4.3 עם קבלת ההזמנה על ידינו ובמידה ולא התקבלו פרטי כרטיס האשראי, ניצור עמך קשר טלפוני להשלמת ההזמנה באמצעות כרטיס אשראי.4.4 אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, אין בידינו להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך , ואתה תשא במלוא האחריות לכך כאילו המוצרים נשלחו אליך וההזמנה סופקה כדין.4.5 הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים.

5 תשלום ואספקה

5.1 אפשרויות המשלוח לבחירה ייקבעו על פי הרכב המוצרים שבהזמנה.5.3  אנו לא נישא בכל אחריות לתקלות בתהליך הזמנת המוצרים וכן לעיכובים במועד אספקת המוצרים הנגרמים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתנו, כגון: תקלות במחשוב או במערכות הטלפון או בכל גורם תקשורת אחר, שביתה או השבתה, פעולות איבה או גיוס מילואים בהיקף מיוחד וכל גורם אחר שהינו בגדר כח עליון. במידה וגורמים אלו או אחרים- יעכבו או ימנעו את מכירת/אספקת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, אנו רשאים להודיע על ביטול ההזמנה.5.6 החברה לא תהיה אחראית ולא תשא בכל נזק ישיר , עקיף או תוצאתי שנגרם ללקוח או צד ג' לרבות נזק כספי בשל שימוש במוצר שלא על פי הוראות השימוש.

6 מדיניות החזרות

6.1 ניתן להחליף או להחזיר מוצר שנרכש באתר בתוך 14 יום ממועד קבלת המוצר וזאת בתנאי שהוחזר לחנות קוקולה, במושב ביצרון, רחוב החיילים 38, באריזתו המקורית ובמידה ולא נעשה בו שימוש בהתאם לכתוב בחוק. ובכל מקרה, דמי איסוף המוצר יחולו על הלקוח. לא יבוצע זיכוי אלא אם הגיע הלקוח לחנות בתוך המועד האמור ובתנאים האמורים כשבידיו כרטיס האשראי שבבעלותו ואשר באמצעותו בוצעה ההזמנה וכן הקבלה המעידה על ביצוע ההזמנה.6.2 לצורך החזרה או החלפה של מוצר עליך ליצור עמנו קשר טלפונית או בהודעה באי מייל עם פרטי ההזמנה, לצורך בירור פנייתך ולקבלת אישור להחזרה. עליך לודא קבלת האי מייל לאחר משלוחו .6.3 החזרת מוצר, ישירות לחברה, אפשרית בתאום מראש בלבד.6.4 אפשרות זיכוי קיימת רק בתנאי שאתה הוא זה שרכש את המוצר, ושילמת עבורו בכרטיס אשראי שנמצא ברשותך, וקיימת ברשותך קבלת האשראי המקורית כפי שנשלחה אליך עם הרכישה.6.5 הזיכוי יתבצע רק כאשר המוצר יגיע חזרה אלינו וימצא שלם, תקין וראוי להחזרה. הזיכוי יתבצע בכרטיס האשראי שבו שילמת בלבד, ולא באופן אחר, בניכוי דמי משלוח וטיפול.6.6 דמי ביטול לפי תקנות חוק הגנת הצרכן התשע"א-2010. ביטל הצרכן את הסכם הרכישה, רשאי העוסק לגבות מהצרכן דמי ביטול  בשיעור של 5 אחוז ממחיר הטובין או מערך השירות או 100 שקלים חדשים לפי הנמוך מביניהן (ולאחר ניכוי מחיר המשלוח).

6.7 במקרה שמוצר הגיע ללקוח סדוק / תקול יש לעדכן את החברה עד 2 ימי עסקים מיום קבלת המוצר ואנו נדאג להחליפו לפי המקובל בחוק.

6.8 במידה וביצעת הזמנה של מוצר שיוצר במיוחד עבורך לפי מידות מיוחדות / צבעים מיוחדים לא ניתן יהיה לבצע החזרה של המוצר.

7 דין ושיפוט

הדין החל על תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד.

 

 

תקנון אתר קוקולה - אביזרים מעוצבים לחדרי ילדים

קוקולה אביזרים מעוצבים לחדרי ילדים
קישור לפייסבוק
קישור ליוטיוב

לביצוע הזמנה/שירות לקוחות

052-4333395

לביצוע הזמנה/שירות לקוחות

מצעי תצשלום חנות קוקולה אביזרים מעוצבים לחדרי ילדים